Wielkoformatowy druk solwentowy Kraków

Druk banery naklejki Kraków – wydrukujemy każde zlecenie.

Druk na takich materiałach jak banery, siatki i folie samoprzylepne, na terenie miasta Kraków świadczymy usługi oklejania. Banery są podstawowym nośnikiem reklamy, nieodzownym elementem każdej kampanii reklamowej.

Druk na foli monomerowej polimerowej i wylewanej, OWV

  • monomerowa – jest najtańszym rozwiązaniem na krótkie okresy ekspozycji na słońcu. My jednak świadczymy usługę laminowania laminatem na gorąco co bardzo korzystnie wpływa na okres użytkowania. Folia ze względu na swoje parametry nadaje się głównie na proste powierzchnie jak tablice z pcv, debondu czy blachy oraz okna.
  • polimerowa – jest trwałym dobrym rozwiązaniem dla długoterminowych ekspozycji. Zapewnia bardzo korzystny stosunek ceny do jakości a po jej laminowaniu laminatem polimerowym wydruk pozostaje na długie lata nienaruszony. Dodatkowym atutem tej folii jest możliwość klejenia na delikatnie wypukłych powierzchniach np na samochodach.
  • wylewana – ostania z omawianych jest zarazem najlepszym nośnikiem reklamy na aucie, jej właściwości pozwalają okleić każdy element samochodu.
  • OWV one way vision – wszędzie tam gdzie chcesz aby wydruk nie zasłaniał światła, dyskretny i skuteczny sposób reklamy. Stosowana między innymi w autobusach komunikacji miejskiej. Na zdjęciach poniżej widoczna jest nasza realizacja na takiej foli wraz z projektem i montażem.

Druk na banerach i siatkach mesh

Druk na banerach i siatkach mesh jest najbardziej skutecznym i dalekosiężnym elementem każdej kampanii wręcz niezastąpionym na większości inwestycji. W naszych realizacjach widać że nie ma dla Nas ograniczeń w tworzeniu projektu i jego realizacji.

  • baner – dość powszechnie znana i używana forma reklamy która nadaje się wszędzie na budynki, ogrodzenia i rusztowania. Świadczymy usługi montażu na terenie Krakowa.
  • siatka mesh – podobnie jak baner nadaje się wszędzie jej zaletą jest jednak dziurkowana powierzchnia i nie zasłania światła podobnie jak folia OWV
slogan agnecja reklamowa
Slogan agencja reklamowa Kraków

Powierz nam swoje oczekiwania i zobacz efekty naszej pracy która jest naszą pasją. Wiemy jak zrobić abyś był widoczny niezależnie czy będzie to baner, strona www, wizytówka czy system identyfikacji wizualnej każdy projekt jest naszym wyzwaniem.